Οδηγίες εξετάσεων στα Μαθηματικά των Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων

Δείτε τις οδηγίες για τις προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις όλων των τάξεων του Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. που απέστειλε σήμερα , μετά την εκπαιδευτική συνάντηση με τους διδάσκοντες στα Γενικά Λύκεια και ΕΠΑ.Λ., ο Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών των Νομών Δωδεκανήσου και Κυκλάδων Καραγιάννης Ιωάννης  στις σχολικές μονάδες της Περιφέρειας ευθύνης του.

Κάντε κλικ στους επόμενους συνδέσμους για να ανοίξετε τις οδηγίες και την παρουσίαση αντίστοιχα.

Οδηγίες εξετάσεων μαθηματικών Γενικών Λυκείων (2015)

Οδηγίες εξετάσεων μαθηματικών ΕΠΑ.Λ. 2015zip

4 σχόλια σχετικά με το “Οδηγίες εξετάσεων στα Μαθηματικά των Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων”

1. Σχετικά με τη δομή του πρώτου θέματος στις εξετάσεις των Μαθηματικών Λυκείου:
    είναι ή όχι υποχρεωτικό να απαρτίζεται από Σ-Λ και απόδειξη;
    Επιτρέπεται να ζητούνται ορισμοί-διατυπώσεις;
    Θα μπορούσατε, αν είναι εύκολο να αναρτήσετε το αντίστοιχο ΦΕΚ-απόφαση;

Ευχαριστώ.

2. Μήπως το αρχείο των ΕΠΑΛ έχει κάποιο πρόβλημα; γιατί βγάζει μνμ file not found,
    ευχαριστούμε για όλο το υλικό που μας διαθέτετε