Συνέντευξη τύπου από το παράρτημα Δωδεκανήσου της ΕΜΕ για τους Ολυμπιονίκες -Μαθητές

Το παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας σε συνεργασία με τους Σχολικούς Συμβούλους Μαθηματικών και Φυσικών του Νομού Δωδεκανήσου θα παραχωρήσει συνέντευξη στα τοπικά ΜΜΕ σχετικά με τους Ολυμπιονίκες-Μαθητές  Μαθηματικών και Φυσικής Αθηναγόρα Σκιαδόπουλο και Σταύρο Ευθυμίου. Η συνέντευξη θα δοθεί στα γραφεία του παραρτήματος της ΕΜΕ το Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου στις 6 μ.μ.  και συντονιστής της συζήτησης θα είναι ο Καθηγητής του Πανεπιστημίου Αιγαίου Ευγένιος Αυγερινός. Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο για να δείτε την πρόσκληση.

Προσκληση σε  Συνέντευξη Τύπου