Ανακοίνωση του Μαθηματικού Περιηγητή

Ο Μαθηματικός Περιηγητής ανακοινώνει ότι κατά το χρονικό διάστημα από Τετάρτη  21/08/2013 έως και την Τετάρτη 28/08/2013 δεν θα προβεί σε αναρτήσεις (εκτός εάν υπάρξει πολύ σημαντικό μαθηματικό ή εκπαιδευτικό γεγονός) προκειμένου να γίνουν όλες οι τεχνικές ρυθμίσεις αναβάθμισης του ιστολογίου καθώς και οι απαραίτητες βελτιώσεις στα περιεχόμενα του, όπως κατά καιρούς μας έχουν υποδείξει και οι επισκέπτες του. Από τις 29/08/2013 οι αναρτήσεις θα γίνονται κανονικά.

Για όλη την βοήθεια που δέχεται ο Μ.Π. από συναδέλφους καθώς και  την επισκεψιμότητα που έχει από μαθητές και συναδέλφους εκφράζουμε ένα  μεγάλο ευχαριστώ και δίνουμε την υπόσχεση ότι θα συνεχίσουμε να είμαστε κοντά στους μάχιμους συναδέλφους μας και στους μαθητές με ακόμα περισσότερη δουλειά για  ενημέρωση και νέες ιδέες.