Οι λύσεις των θεμάτων προσομοίωσης στα Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Δημοσιεύουμε τις λύσεις στα θέματα προσομοίωσης που αναρτήθηκαν στις 22 Απριλίου 2013 στα Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής Γενικής Παιδείας. Οι λύσεις είναι ενδεικτικές αφού κάποια υποερωτήματα των θεμάτων μπορούν να απαντηθούν και διαφορετικά.Την ευθύνη για τα θέματα και τις λύσεις είχε ο Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών Ν. Δωδεκανήσου Γιάννης Καραγιάννης. Κάντε κλικ στους παρακάτω συνδέσμους για να δείτε τα θέματα και τις λύσεις τους.

Θέματα προσομοίωσης πανελληνίων εξετάσεων στα “Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής”Γενικής Παιδείας

Λύσεις θεμάτων προσομοίωσης Γενικής Παιδείας

2 σχόλια σχετικά με το “Οι λύσεις των θεμάτων προσομοίωσης στα Μαθηματικά Γενικής Παιδείας”