Οι εγκύκλιοι για την Βαθμολογική-μισθολογική εξέλιξη των εκπαιδευτικών

Δείτε τις εκγυκλίους, για την εφαρμογή του νέου νόμου, σύμφωνα με τις οποίες καθορίζεται η  βαθμολογική-μισθολογική εξέλιξη των εκπαιδευτικών. Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο.

ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΟ-ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΟ

2 σχόλια σχετικά με το “Οι εγκύκλιοι για την Βαθμολογική-μισθολογική εξέλιξη των εκπαιδευτικών”

1. Ευχαριστώ πολύ. Βέβαια το blog είναι για μαθηματικούς και ασχολείται με μαθηματικά θέματα αλλά ενημερώνεται και για τα υπηρεσιακά θέματα καθημερινά. Ικανή και αναγκαία προϋπόθεση για να πετύχει το blog χρειάζεται την βοήθεια των συναδέλφων και πιστεύω ότι σιγά-σιγά θα αυξηθεί.

2. Συνάδελφε μπράβο. Εγώ δεν είμαι μαθηματικός αλλά μπαίνω εδώ για να δω τα υπηρεσιακά θέματα. Είναι επίκαιρα, ταξινομημένα, αισθητικά όμορφα και πρακτικά. Φαντάζομαι τους μαθηματικούς ,θα τους αρέσει ακόμα περισσότερο.Να έχεις κουράγιο να συνεχίσεις!