Καλή σχολική χρονιά 2016 – 2017

ΑΔΕΙΑ ΧΡΗΣΗΣ:  Το περιεχόμενο του δικτυακού τόπου χορηγείται με άδεια

Creative Commons Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή 4.0 Διεθνές

Δεν εμφανίζονται προσωπικά δεδομένα μαθητών/τριών, μέσω φωτογραφιών ή βίντεο με ονοματxoxoxoxoxoεπώνυμα. Δηλώνεται υπεύθυνα ότι τα προσωπικά δεδομένα των μαθητών/τριών, εφόσον υπάρχουν στον ιστότοπο, είναι μετά από έγγραφη άδεια του γονέα ή κηδεμόνα ή του/ης μαθητή/τριας εφόσον είναι ενήλικες.

Για οποιαδήποτε ανάρτηση που αφορα μαθητές υπάρχει υπογεγραμμένο το:

Έντυπο γονικής συγκατάθεσης για ανάρτηση φωτό ή βίντεο στην σχολική ιστοσελίδα.

Δεν περιλαμβάνεται στον ιστότοπο και δεν διακινείται μέσω αυτού λογισμικό που δεν είναι ελεύθερο ή είναι ειδικά διαμορφωμένο (σπασμένο), και χρησιμοποιείται χωρίς την άδεια χρήσης των δημιουργών – ιδιοκτητών του. Aναφέρονται οι συγγραφείς ή ο/η υπεύθυνος ανάρτησης των εργασιών που παρουσιάζονται. Αν το υλικό δεν είναι πρωτότυπο, υπάρχουν αναφορές στις πηγές.

Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.