Το 3μερο της Καθαράς Δευτέρας επισκεφτήκαμε το νησί της Κύπρο. Εκεί συναντήσαμε την κυρία Πυλιώτου συγγραφέα του βιβλίου που μελετήσαμε “Ασημένιο Καπνιστήρι”.
Αρχεία για Απρίλιος, 2013
Το ταξίδι μας στην Κύπρο
Απρ 20137
Υλοποίηση δράσεων Φιλοζωίας
Απρ 20135
Οι μαθητές μέσα από ένα υποθετικό σενάριο που δώσαμε στους μαθητές διατυπώνουν τις απόψεις τους σχετικά με τα αδέσποτα ζώα.
Γνωρίζοντας την πόλη μου
Απρ 20135
Ένα πρόγραμμα τοπικής ιστορίας με δράσεις στα πεδία, μέσα από το βιβλίο “Καβάλα στο χρονοδιαβήτη.”
This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.