Αρχείο μηνός Φεβρουάριος 2015

ΧΙΟΣ

Η Χίος είναι νησί του Ανατολικού Αιγαίου. Απέχει ελάχιστα από τις ακτές τηςΜικράς Ασίας. Μόλις 3,5 ναυτικά μίλια τη χωρίζουν από το ακρωτήριο Πούντα ως τη χερσόνησο της Ερυθραίας στο ύψος του Τσεσμέ. Είναι το πέμπτο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας … Συνέχεια

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΧΙΟΣ

3ο Μάθημα με την Μιράντα

Σήμερα Πέμπτη 19-2-2015 έχουμε το 3ο μάθημα του σεμιναρίου “Δημιουργία και Σχεδιασμός Ιστολογίου” με την επιμορφώτριά μας Μιράντα εκ Σάμου και υποδιευθύντρια του 2ου ΕΚ Ιωαννίνων Αυτό το σεμινάριο έχει το εξής χαρακτηριστικό-παράδοξο! Ερχόμαστε κουρασμένοι και φεύγουμε ξεκούραστοι! Ευχαριστούμε Μιράντα!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3ο Μάθημα με την Μιράντα

Καλημέρα κόσμε!