ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΓΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ 6ου ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 3

Σαλαμίνος & Καλλιπόλεως

14342 – Ν. Ιωνία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε σε ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Ασφαλής χρήση του διαδικτύου από τους νέους» την Δευτέρα 13 Ιανουαρίου 2014 και ώρες: 18.00 – 20.00 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Η εκδήλωση αυτή γίνεται με πρωτοβουλία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γ/σίου Ν. Ιωνίας, σε συνεργασία με το σύλλογο: «ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ» και εισηγητής θα είναι ο κ. Στέφανος  Αλεβίζος, Ψυχολόγος.

Επειδή το θέμα της εκδήλωσης παρουσιάζει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον είναι απαραίτητη η παρουσία όλων.

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

Σαλαμίνος και Καλλιπόλεως

14342 – Ν. Ιωνία

Τηλ.: 210 2521061

Φαξ: 210 2532336

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε σε ενημερωτική εκδήλωση για θέματα σταδιοδρομίας την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2014 και ώρες: 17.30 – 19.30 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Η εκδήλωση αυτή γίνεται σε συνεργασία με το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού Ν. Ιωνίας και εισηγήτριες θα είναι:

·            Η κ. Ανθή Φουντουκά Υπεύθυνη Σ.Ε.Π. και Σύμβουλος Σταδιοδρομίας του Κέντρου  Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΚΕΣΥΠ) Ν. Ιωνίας με θέμα: «Η ανάγκη έγκαιρης ανάπτυξης δεξιοτήτων σταδιοδρομίας από τους νέους στη σημερινή εποχή»

·            Η κ. Ελισσάβετ Γεωργίου Ψυχολόγος και Σύμβουλος Επαγγελματικής Καθοδήγησης με θέμα: «Ο ρόλος των γονέων στη νέα πραγματικότητα»

Επειδή τα θέματα της εκδήλωσης παρουσιάζουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον είναι απαραίτητη η παρουσία όλων.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ