ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΠΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ YOUSMILE.GR

Αγαπητοί  μαθητές, εκπαιδευτικοί, γονείς, φίλοι, συνεργάτες

την  Πέμπτη  14  Μαρτίου  2013  και  ώρες:  15.00-16.00  μ.μ.  ξεκινά  η  νέα  εκπομπή  των  μαθητών  του Π.Π.Λ.  Αναβρύτων  TOP  TEENS , που  θα  μεταδίδεται  live  από  το  site: www.yousmile.gr, ανά  15  ημέρες.

Το  θεματολόγιο  της  εκπομπής, θα  αφορά  όλα  εκείνα  τα  θέματα που  απασχολούν  τους  νέους (  μουσική, σινεμά, πολιτιστικά, κοινωνικά  θέματα, θέατρο, εικαστικά, χορός  κ.α.).

Η  πρώτη  εκπομπή  είναι  αφιερωμένη  στην  ΙΣΤΟΡΙΑ  ΤΗΣ ” ΠΡΟΤΥΠΗΣ  ΣΧΟΛΗΣ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ” ,  του  σχολείου  μας  , με  καλεσμένους  παλαιούς  μαθητές, καθηγητές ,  Διευθυντές, που  θα  καταθέσουν  τις  αναμνήσεις  και  τις  εμπειρίες  τους. Οι  μαθητές  του  ΠΠΛ  Αναβρύτων,  θεώρησαν  χρέος  τους  να  ξεκινήσουν  τις  εκπομπές  τους  με  αυτή  την  αφιερωματική  εκπομπή!!!

ΑΚΟΥΣΤΕ   ΤΗΝ  ΕΚΠΟΜΠΗ  ΜΑΣ!!!  ΠΕΜΠΤΗ  14/3/13  ΩΡΕΣ: 15.00-16.00  μ.μ. ( Η  εκπομπή  θα  μεταδοθεί  και  από  το  ESRADIO  και  θα  είναι  αναρτημένη  στο  site: www.yousmile.gr).

ΟΙ   ΜΑΘΗΤΕΣ  ΤΟΥ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ  ΤΟΥ  ΠΡ.  ΠΕΙΡ.  ΓΕΛ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ