ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΠΛ ΑΝΒΡΥΤΩΝ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΟΥ MAD TV

Την  Τετάρτη  20  Μαρτίου   2013,  μαθητές  του  ΠΠΛ   Αναβρύτων ( ” Δημοσιογραφικός  όμιλος”, ” Όμιλος  Ψυχοκοινωνικών  δραστηριοτήτων  στο  άλσος  Συγγρού”) θα  επισκεφθούν  τα  στούντιο  του  MAD TV-RADIO στην  Παλλήνη  Αττικής.  Κατά   την  επίσκεψη  θα  υπάρξει  ξενάγηση  σε  όλους  τους  χώρους  του  καναλιού  καθώς  και  ενημέρωση  από  τηλεοπτικούς  και  ραδιοφωνικούς  παραγωγούς  για τον  τρόπο  οργάνωσης  και  πραγματοποίησης  των  τηλεοπτικών  και  ραδιοφωνικών  παραγωγών.

Πρόκειται  για μια  ακόμη  πρωτοποριακή  δράση  συνεργασία ς των  2  ομίλων  του  σχολείου  μας  για  την  οποία  θα  υπάρξει  αναλυτικό  ρεπορτάζ (  φωτογραφίες,  βίντεο  κ,α,)  από  τους  μαθητές   του  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ.

Συντονιστές   εκπαιδευτικοί  θα  είναι  ο  κ.  Κουρκουλάκος  Ηλίας   Φιλόλογος  και  ηκ.  Ναϊσίδου  Σοφία  Γυμνάστρια.

ΟΙ   ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Κουρκουλάκος  Ηλίας  Φιλόλογος