My CV

Ονομάζομαι Ιουλία Χάρμπαλη.

Είμαι Πτυχιούχος του Τμήματος Αγγλικής Φιλολογίας του ΕΠΚΑ και κατέχω Μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών με θέμα «Ηγεσία και Διοίκηση στην Εκπαίδευση» του  Universita degli studi Roma III.

Έχω υπηρετήσει στην ειδικότητα ΠΕ 06 (Αγγλικής φιλολογίας)από την σχολική περίοδο 2006-2007 μέχρι σήμερα σε Σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης των Νομών Αττικής και Ηλείας.

Παρακολούθησα συνεχή επιμόρφωση στις ετήσιες ημερίδες της ΠΕΚΑΔΕ και της Σχολικής Συμβούλου ΠΕ 06 Ηλείας. Παράλληλα έχω ακολουθήσει ειδική επιμόρφωση σε θέματα της ειδικότητας μου, αλλά και σε άλλα με τον σχολικό χώρο όπως οι σύγχρονες τεχνολογίες και η χρήση του στην Εκπαίδευση.

Συμμετείχα σε πλήθος επιστημονικών Συνεδρίων, ενώ έχω υπάρξει εισηγήτρια σε άλλα. Κατέχω την Γαλλική Γλώσσα (επίπεδο Γ1) και την Ιταλική(επίπεδο Γ1) με ανάλογους τίτλους σπουδών. Έχω υπηρετήσει σε θέσεις Διοικητικού Σχεδιασμού της Β/βάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ηλείας.

Κατέχω Άριστη γνώση Η/Υ και ΤΠΕ Α΄ επιπέδου.