Ειδικότητα: "Βοηθός Νοσηλευτικής Ψυχικής Υγείας" και "Βοηθός Εργοθεραπείας"
ERASMUS+ 2023
Το πρώτο Erasmus+ της Σ.Α.Ε.Κ του ΨΝΑ “Δαφνί” με θέμα: “Πρακτική σε δομές ψυχικής Υγείας” υλοποιείται και η ομάδα ξεκινάει σήμερα για τη Βουδαπέστη. Καλό ταξίδι στην υπέροχη ομάδα του Δ΄και Ε΄ εξαμήνου που συμμετέχουν.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα