Αρχική » Λειτουργία ΙΕΚ » Αποτελέσματα επίδοσης καταρτιζομένων χειμερινού εξαμήνου 2022Β

Αποτελέσματα επίδοσης καταρτιζομένων χειμερινού εξαμήνου 2022Β

Σας ανακοινώνουμε τις βαθμολογίες των τελικών εξετάσεων που έλαβαν οι καταρτιζόμενοι κατά την εξεταστική περίοδο Φεβρουρίου του χειμερινού εξαμήνου 2022Β: ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ 2022Β – ΑΜΚ

καθώς και του μέσου όρου της βαθμολογίας που συγκεντρωσαν ανά μάθημα :  ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑ -ΑΜΚ

και του γενικού μέσου όρου της βαθμολογίας εξαμήνου : Αποτελέσματα επίδοσης 2022Β -ΑΜΚ

Στα αποτελέσματα επίδοσης εμφανίζονται και οι καταρτιζόμενοι με τον χαρακτηρισμό “Επιτυχής  – μεταφορά “που παραπέμπονται σε εκ νέου επανεξέταση μαθήματος του χειμερινού εξαμήνου, κατά την εξεταστική περίοδο του Ιουνίου, αλλά έχουν το δικαίωμα εγγραφής στο επόμενο εξάμηνο.

Υπενθυμίζουμε ότι ο βαθμός προόδου μετρά κατά ποσοστό 30% επί της τελικής βαθμολογίας στο μάθημα, ο βαθμός εργασίας κατά 10% και ο βαθμός τελικής εξέτασης κατά 60%.