Αρχική » Λειτουργία ΙΕΚ » Αποτελέσματα επίδοσης καταρτιζομένων εαρινού εξαμήνου 2021Α μετά και την έκδοση των αποτελεσμάτων 1ης επανεξέτασης

Σας ανακοινώνουμε τον Γενικό μέσο όρο επίδοσης των καταρτιζομένων (    Epidosi2021A AMK me 1h epaneksetasi)  (περιλαμβάνονται οι διορθώσεις στο τμήμα Νοσηλευτικής) για το εξάμηνο 2021Α μετά και την καταχώρηση των βαθμών της 1ης επανεξέτασης (Regrade1AMK2021A).

Οι καταρτιζόμενοι που υστέρησαν κατά την 1η επανεξέταση (δεν έλαβαν βαθμολογία τουλάχιστον 5 ή μεγαλύτερη) εγγράφονται στο επόμενο εξάμηνο, αλλά οφείλουν να υποβληθούν σε 2η επανεξέταση στο μάθημα αυτό κατά την εξεταστική περίοδο του Φεβρουαρίου 2022.

(Σημειώνεται ότι για λόγους προστασίας προσωπικών δεδομένων οι καταστάσεις είναι ανώνυμες, δηλαδή τα ονοματεπώνυμα έχουν αντικατασταθεί από τον αντίστοιχο αριθμό μητρώου σπουδαστή.)