Η Δ/νση Δ/βάθμιας Εκπ/σης Αχαΐας, δια της υπευθύνου Αγωγής Υγείας, σας ενημερώνει ότι το Πανελλήνιο Δίκτυο για το Θέατρο στην Εκπαίδευση σε συνεργασία με την  Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες στην Ελλάδα, τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας – Τμήματα Αγωγής Υγείας, το Σύλλογο Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αιγιάλειας και το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Πάτρας,  διοργανώνουν Ημέρα Δράσης σχολείων της Αχαΐας που συμμετέχουν στο Πρόγραμμα «Κι αν ήσουν εσύ;» στις 28 Φεβρουαρίου 2021, ημέρα Κυριακή και ώρα 11.00 – 13.00. Η εκδήλωση θα γίνει διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας ZOOM… (βλ. συνημμένα αρχεία)

Οι εκπαιδευτικοί που θα ήθελαν να παρακολουθήσουν την Ημέρα Δράσης μπορούν να στείλουν email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στο healthpromotiondipeach@gmail.com (προκειμένου να τους σταλεί ο σχετικός σύνδεσμος zoom) ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/2/21.

Ημέρα Δράσης Σχολείων Αχαΐας – Κι αν ήσουν εσύ;

2021_2_28_ΑΧΑΙΑ_ΗΜΕΡΑ ΔΡΑΣΗΣ