Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας δια της Υπευθύνου Αγωγής Υγείας σε συνεργασία με τον Οργανισμό «Το Χαμόγελο του Παιδιού» και την Αγωγή Υγείας Π/θμιας Εκπ/σης  Αχαΐας διοργανώνει διαδικτυακό σεμινάριο για εκπαιδευτικούς με θέμα: «Ενισχύοντας το Σχολικό Κλίμα – Υποστηρίζοντας τους Εκπαιδευτικούς», διάρκειας τεσσάρων (4) διδακτικών ωρών, το οποίο θα υλοποιηθεί εξ αποστάσεως την Τετάρτη 09 Δεκεμβρίου, ώρα 18.00-21.00, με τη χρήση της πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων Cisco Webex.

Η επιμόρφωση θα πραγματοποιηθεί από το επιστημονικό προσωπικό του Τμήματος Πρόληψης και Ευαισθητοποίησης Παιδιών, Γονέων και Εκπαιδευτικών του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού».

ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ η συμμετοχή των εκπαιδευτικών του παρακάτω πίνακα στο διαδικτυακό σεμινάριο με θέμα: «Ενισχύοντας το Σχολικό Κλίμα – Υποστηρίζοντας τους Εκπαιδευτικούς». Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών στην επιμόρφωση είναι εθελοντική και δωρεάν… (βλ. συνημμένο αρχείο)

Έγκριση συμμετοχής_Σεμινάριο_ Ενισχύοντας το Σχολικό Κλίμα