Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας δια της Υπευθύνου Αγωγής Υγείας και το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε Αχαΐας «Καλλίπολις» διοργανώνουν δύο Σεμινάρια – βιωματικά εργαστήρια για εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με θέμα: «Αναγνωρίζοντας τη Δύναμη της Επικοινωνίας στη σχολική κοινότητα».

Οι επιμορφώσεις, διάρκειας δέκα (10) διδακτικών ωρών εκάστη, θα πραγματοποιηθούν δια ζώσης  στον χώρο του Κέντρου Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Αχαΐας «Καλλίπολις» (Ν.Ε.Ο Πατρών-Αθηνών 35, 1ος όροφος, τηλ. 2610 226948 & 2610 623290, www.kpachaia.gr )…

ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ η συμμετοχή των εκπαιδευτικών του παρακάτω πίνακα στα δύο σεμινάρια με θέμα: «Αναγνωρίζοντας τη Δύναμη της Επικοινωνίας στη σχολική κοινότητα». Τα σεμινάρια – εργαστήρια θα υλοποιηθούν σε δύο ομάδες ως εξής: Α’ ομάδα, στις 19 Μαρτίου & 2 Απριλίου 2022, ημέρα Σάββατο, ώρες 10:00-14:30 και Β’ ομάδα, στις 15 & 29 Μαρτίου και 5 Απριλίου 2022, ημέρα Τρίτη, ώρες 17:00 – 20:00μμ… (βλ. συνημμένο αρχείο)

Έγκριση συμμετοχής σε δύο Σεμινάρια – Αναγνωρίζοντας την Δύναμη της Επικοινωνίας_signed