ΣΧ.: – Η με αρ. πρωτ. Φ.2.1/ΜΓ/757358/120154/Δ7/24-09-2021 Έγκριση του Υ.ΠΑΙ.Θ. για τα εκπαιδευτικά προγράμματα και το υλικό του Οργανισμού «Το Χαμόγελο του Παιδιού»

Η Δ/νση Δ/βάθμιας Εκπ/σης Αχαΐας δια της Υπευθύνου Αγωγής Υγείας σε συνεργασία με τον Οργανισμό «Το Χαμόγελο του Παιδιού» και το Εσπερινό ΓΕΛ Πατρών, το 3ο και το 9ο Εσπερινό ΕΠΑΛ και το 2ο Εσπερινό Γυμνάσιο Πατρών, διοργανώνει Επιμορφωτικό Σεμινάριο για εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με θέμα: «Διαχείριση κρίσεων στη σχολική κοινότητα: Προετοιμάζοντας το σχολείο να ανταπεξέλθει σε καταστάσεις κρίσης»…

ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ η συμμετοχή των εκπαιδευτικών του παρακάτω πίνακα στο  Σεμινάριο:  «Διαχείριση κρίσεων στη σχολική κοινότητα: Προετοιμάζοντας το σχολείο να ανταπεξέλθει σε καταστάσεις κρίσης», το οποίο θα υλοποιηθεί δια ζώσης το Σάββατο 12 Μαρτίου 2022, ώρα 10.00-13.00  στον χώρο του Εσπερινού ΓΕΛ Πατρών (Ασημάκη Φωτήλα 32)… (βλ. συνημμένο αρχείο)

Έγκριση συμμετοχής στο Σεμινάριο -Διαχείριση κρίσεων στη σχολική κοινότητα_signed