Αγαπητοί συνάδελφοι και συνεργάτες,

σας αποστέλλουμε  με την επισυναπτόμενη εγκύκλιο την πρόσκληση συμμετοχής στην διαδικτυακή επιμορφωτική συνάντηση των εκπαιδευτικών που δήλωσαν συμμετοχή στη θεματική

«Χοροί και Τραγούδια στα χρόνια του ΄21»

στο πλαίσιο των δράσεων των σχολείων για τον εορτασμό των διακοσίων χρόνων από την Επανάσταση του 1821.

Η διαδικτυακή συνάντηση θα υλοποιηθεί τη Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2021 και ώρες 18.30-20.00 και θα φιλοξενηθεί στην ψηφιακή πλατφόρμα ZOOM. Απευθύνεται σε όλους τους/τις εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας, Αιτωλοακαρνανίας και Ηλείας που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον συμμετοχής (όπως αναγράφεται στον πίνακα).

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν με κάθε πρόσφορο τρόπο τους εκπαιδευτικούς που αναφέρονται στον πίνακα της συνημμένης εγκυκλίου.

Ιωάννα Θωμοπούλου

Πρόσκληση σε διαδικτυακή επιμορφωτική συνάντηση_ Χοροί – Τραγούδια στα χρόνια του 21