Η Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας δια της Υπευθύνου Αγωγής Υγείας και το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Αχαΐας «Καλλίπολις» διοργανώνουν Επιμορφωτικό πρόγραμμα για εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με θέμα: «Τεχνικές Βιωματικής Μάθησης στο σχολικό περιβάλλον»…

… ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ η συμμετοχή των εκπαιδευτικών του παρακάτω πίνακα στο Επιμορφωτικό Σεμινάριο με θέμα: «Τεχνικές Βιωματικής Μάθησης στο σχολικό περιβάλλον», διάρκειας πέντε διδακτικών ωρών, το οποίο θα υλοποιηθεί την Τρίτη, 29 Οκτωβρίου 2019, ώρες 17.00 -21.00, στο Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Αχαΐας «Καλλίπολις» (Ν.Ε.Ο Πατρών-Αθηνών 35, 1ος όροφος, τηλ. 2610 226948)… (βλ. συνημμένο αρχείο)

Έγκριση συμμετοχής εκπαιδευτικών στο Σεμινάριο «Τεχνικές Βιωματικής Μάθησης στο σχολικό περιβάλλον»