Ζάννειο Πειραματικό Γυμνάσιο Πειραιά

Συμετοχές & Αποτελέσματα στο 14ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα Σκάκι 2019-2020

Συγγραφέας: Ανδρέας Ρηγάτος στις 21/02/2020

Η τελική Φάση του 14ου Εσωτερικού Πρωταθλήματος Σκάκι Ζαννείου Πριραματικού Γυμνασίου.

Ενημέρωση:

Η κατάταξη της τελικής Φάσης του 140υ Εσωτερικού Πρωταθλήματος Σκάκι:
που διεξήχθηκε   την Παρασκευή  21 Φεβρουαρίου 2020 την 3η μέχρι και 5η δ.ω. στο Εργαστήριο Φυσικής του Ζαννείου Πειραματικού Γυμνασίου.

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1  TB2  TB3
1 9 Τσερκεζης Αγγελος GRE 1000 Β1 6,0 1,0 28,5 31,5
2 1 Αγγελόπουλος Παναγιώτης GRE 1200 Γ1 6,0 1,0 28,0 30,5
3 22 Ζαρίφης Κων/νος GRE 600 α1 6,0 1,0 26,5 28,5
4 8 Σπυροπούλου-Μαραγκού Ευαγγελία GRE 1000 Α4 5,0 0,0 27,0 29,0
5 21 Ζαρίφης Παναγιώτη GRE 600 Α1 4,0 0,0 27,0 29,5
6 3 Τσομίδης Χριστόφορος GRE 1200 Β1 4,0 0,0 27,0 28,5
7 2 Παπαϊωάννου Παναγιώτης GRE 1200 Α2 4,0 0,0 25,5 27,0
8 7 Πλατής Αγγελος GRE 1000 Α4 4,0 0,0 24,0 26,0
9 5 Παπαδάκης Μάριος GRE 1000 Γ4 3,5 0,5 24,0 25,5
10 14 Λιάγκος Σωκράτης GRE 800 Γ2 3,5 0,5 21,0 22,5
11 4 Κάρδαρης Κλέαρχος GRE 1000 Γ2 2,0 0,0 24,5 27,5
12 17 Πουλής Γεώργιος GRE 800 Γ4 2,0 0,0 22,5 25,0
13 13 Κατσιούρας Αλέξανδρος GRE 800 Γ2 2,0 0,0 21,0 22,5
14 15 Συρίγος Κων/νοσ GRE 600 β2 2,0 0,0 20,5 22,5
15 16 Παπαδάκη Χριστίνα GRE 800 Α2 2,0 0,0 20,0 22,0
16 20 Τυροπόλης Αθανάσιος GRE 700 β2 1,5 0,0 20,5 22,5
17 12 Τσίπρας Ιάσονας GRE 900 Α4 1,0 0,0 20,5 22,5
18 10 Καραντώνης Αθανάσιος GRE 900 Γ2 1,0 0,0 18,0 20,0
19 11 Λαγάνη Θεοδώρα GRE 900 Α2 1,0 0,0 18,0 19,5
20 18 Χαζλαρίδης Άγγελος GRE 800 Α2 1,0 0,0 17,0 19,0
21 19 Νισιανάκης Νικόλαος GRE 700 Β4 0,5 0,0 18,5 20,0
22 6 Παπαϊωάννου Σεβαστή GRE 1000 Γ3 0,0 0,0 16,5 17,5

Τα αναλυτικά αποτελέσματα θα στην διεύθυνση: http://chess-results.com/tnr518944.aspx?lan=1

 

Α’ Τάξη Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου 2020. Εργαστήριο Πληροφορικής 3ου Ορόφου:

Α/Α Όνομα Τμήμα
1 Ζαριφης Κωνσταντίνος Α1
2 Ζαριφης Παναγιώτης Α1
3 Καπέλιου Μαρκέλλα Α2
4 Κομμάτης Μάριος Α2
5 Λαγάνη Θεοδώρα Α2
6 Μηνακουλης Αριστείδης Α2
7 Μπαλαφας Μιχαλης Α2
8 Πανάγου Ελισάβετ Α2
9 Παπαδάκη Χριστίνα Α2
10 Παπαϊωάννου Ευάγγελος Α2
11 Παπαϊωάννου Παναγιώτης Α2
12 Πλατής Αγγελος Α4
13 Πολυμερόπουλος Κωνσταντίνος Α4
14 Σπυροπούλου-Μαραγκού Ευαγγελία Α4
15 Σταματης Σωτηρης Α4
16 Τσίπρας Ιάσονας Α4
17 Χαζλαρίδης Άγγελος Α4

Αποτελέσματα: http://chess-results.com/tnr515638.aspx?lan=19

Β’Τάξη Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020 (Εργαστήριο Πληροφορικής 3ου Ορόφου)

Α/Α Όνομα Τμήμα
1 Κουλερής Ιωάννης Β1
2 Νισιανάκης Νικόλαος Β4
3 Συρίγος Κωνσταντίνος Β2
4 Τσερκεζης Αγγελος Β1
5 Τυροπωλης Αθανασιος Β2
6 Φραγκουδάκης Αλέξιος Β4

Αποτελέσματα: http://chess-results.com/tnr515655.aspx?lan=19

Γ’Τάξη Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020 (Εργαστήριο Πληροφορικής 3ου Ορόφου)

Α/Α Όνομα Τμήμα
1 Αγγελόπουλος Παναγιώτης Γ1
2 Αναστασάκης Γεώργιος Γ1
3 Βλαχούτας Θοδωρής Γ1
4 Δακαλής Θεόδωρος Γ1
5 Κάρδαρης Κλέαρχος Γ2
6 Καμνάκης Νικόλαος Γ2
7 Κατσιούρας Αλέξανδρος Γ2
8 Κουγιάς Κουγιάς Γ2
9 Λιάγκος Σωκράτης Γ3
10 Παπαδάκης Μάριος Γ4
11 Παπαϊωάννου Σεβαστή Γ3
12 Πουλής Γεώργιος Γ4
13 Σταμάτης Αριστοτέλης Γ4
14 Τσίχλας Στέλιος Γ3
15 Φουντάς Ιωάννης Γ4

Αποτελέσματα: http://chess-results.com/tnr515658.aspx?lan=19