Πρόσκληση Ενδιαφέροντος για απόσπαση Εκπαιδευτικών στο Ζάννειο Πειραματικό Γυμνάσιο για το Σχ. Έτος 2017-2018

Συγγραφέας: ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΖΑΝΝΕΙΟ στις 12/06/2017

Το Επιστημονικό Εποπτικό Συμβούλιο (ΕΠ.Ε.Σ.) του Ζαννείου Πειραματικού Γυμνασίου προκηρύσει   δύο θέσεις για απόσπαση διάρκειας ενός σχολικού έτους μονίμων εκπαιδευτικών, οι οποίοι διαθέτουν αυξημένα ακαδημαϊκά προσόντα για την κάλυψη των κενών του σχολείου  το Σχ. Έτος 2017-2018:

Μία θέση ΠΕ01-Θεολόγων (Διευθυντικό κενό).

Μία θέση ΠΕ02-Φιλολόγων (14 δ.ω.).

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονικά σχετική αίτηση (aithshs_apospashs_2017) στο ΕΠ.Ε.Σ. του Προτύπου ή Πειραματικού Σχολείου της πρώτης προτίμησής τους καθώς και να καταχωρήσουν ηλεκτρονικά τα βιογραφικά τους στοιχεία στη διεύθυνση https://iep.edu.gr/services/mitroo/   μέχρι την Παρασκευή  16 /6/2017. Οι αιτήσεις πρέπει να κατατεθούν σύμφωνα με τις λεπτομέρεις της προκήρυξης: prokyrhxh_thesewn_2017.

Τα κενά για τα υπόλοιπα πρότυπα και πειραματικά σχολεία της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης υπάρχουν στον ακόλουθο πίνακα: kena_2017 .