ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Αγαπητοί μαθητές, το Ωρολόγιο Πρόγραμμα τηλεκπαίδευσης (Τετάρτη 30/09/20 – Παρασκευή 2/10/20) έχει αναρτηθεί στο μενού ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.

• Να ενημερώνεστε συχνά, διότι, ενδεχομένως, κάποια ΚΕΝΑ που φαίνονται στο πρόγραμμα, θα καλυφθούν.
  • Κάνετε κλικ πάνω στο επίθετο του καθηγητή ή της καθηγήτριας και μεταφέρεστε στην ψηφιακή αίθουσα του αντίστοιχου μαθήματος.
  • Η συμμετοχή όλων των μαθητών – μαθητριών είναι υποχρεωτική και γι’ αυτό θα καταγράφονται οι απόντες.
  • Εισέρχεσθε στο μάθημα με το ονοματεπώνυμό σας, το οποίο γράφετε είτε με ελληνικούς είτε με λατινικούς χαρακτήρες.
  • Το ωράριο τηρείται αυστηρά και αναγράφεται δίπλα στο επίθετο του καθηγητή, που γνωρίζετε τι μάθημα σας διδάσκει.
  • Παρένοχληση, καθ’ οιονδήποτε τρόπο, της μαθησιακής διαδικασίας τιμωρείται από τον διδάσκοντα ή την διδάσκουσα με απλή σύσταση συμμόρφωσης έως και ωριαία αποβολή από το μάθημα, η οποία καταγράφεται κανονικά.