ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΔΔΕ ΑΝ.ΑΤΤ.)

"Η γνώση είναι δύναμη", Sir Francis Bacon

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΔΔΕ ΑΝ.ΑΤΤ.)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – Τμήμα Φυσικών Επιστημών

Ενημερώνουμε τις μαθήτριες και τους μαθητές του Γυμνασίου Βουλιαγμένης, ότι οι προγραμματισμένες για την Τετάρτη, 1/04/2020, τηλεδιασκέψεις μέσω skype, με τον καθηγητή κ. Τσινταβή Κων/νο, αναβάλλονται, λόγω τεχνικής βλάβης στο οικιακό δίκτυο του καθηγητή. Παρακαλείσθε, όπως ενημερώνεστε από τα ψηφιακά μαθήματα του διδάσκοντος στην «ηλεκτρονική τάξη», καθώς και από την ιστοσελίδα του σχολείου, διότι ο διδάσκων θα επανέλθει με νεώτερη ανακοίνωση.

Από τον ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

31 Μαρτίου 2020 στις 9:39 μμ