Volissos
Οχι απλά ένα ακόμα ιστολόγιο!Αρχεία για Δεκέμβριος 2009
Ταξιδέψτε για λίγο στη Βολισσό!
Θέλετε να βρεθείτε για λίγο στη Βολισσό ή να δείτε τις καιρικές συνθήκες που επικρατούν εκεί; Με τη βοήθεια της ιστοσελίδας του Δήμου Αμανής μπορείτε να το κάνετε πολύ εύκολα! Πατήστε απλά στον παρακάτω σύνδεσμο.
Τηλεμαραθώνιος Αγάπης Unicef
Τη Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου 2009, η ΕΡΤ διοργάνωσε τηλεμαραθώνιο αγάπης για τη Unicef ο οποίος πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Νομαρχιακού Συμβουλίου Χίου. Οι μαθητές του σχολείου μας συμμετείχαν δίνοντας το ποσό των 200 € από το ταμείο τους. Τα χρήματα που συγκεντρώθηκαν θα διατεθούν για την ενίσχυση της εκστρατείας της Unicef με σκοπό τη παροχή τροφής και φαρμάκων στα υποσιτισμένα παιδιά.