Εκδήλωση ενδιαφέροντος για το πρόγραμμα της ενισχυτικής διδασκαλίας Μαθητών/τριών Γυμνασίου 2022-2023

Όσοι γονείς/κηδεμόνες επιθυμούν να ενταχθούν τα παιδιά τους στο πρόγραμμα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας  μαθητών/τριών Γυμνασίου που περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και  Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά, παρακαλούνται να συμπληρώσουν τη συνημμένη αίτηση: Υπόδειγμα αίτησης_δήλωσης μαθημάτων ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ 2022_23 και να την φέρουν στο σχολείο ή να την αποστείλουν ηλεκτρονικά μέχρι την Παρασκευή 23/09/2022.

Οι γονείς/κηδεμόνες μπορούν να δηλώσουν όσα μαθήματα επιθυμούν. Η συμμετοχή στο πρόγραμμα ενισχυτικής διδασκαλίας δεν είναι υποχρεωτική.

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει μέσα στις επόμενες εβδομάδες.

Ο Διευθυντής,

Σαρρής Βασίλειος,