Γνωριμία νέου Δ.Σ. Συλλόγου γονέων & Κηδεμόνων

Νοέ 201930

Τρίλοφος, 22 Νοεμβρίου 2019
Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Σας ενημερώσουμε ότι, στις 10/11/2019, στο 1ο Γυμνάσιο Μίκρας, συνήλθε το νέο Διοικητικό Συμβούλιο, το οποίο εξελέγη, έπειτα από διαδικασία εκλογών του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, στις 31/10/2019.

Μετά από συνέλευση προέκυψε η νέα σύνθεση του Δ.Σ., η οποία είναι η εξής:

Πρόεδρος: Άννα Χατζηνούσκα
Αντιπρόεδρος: Μάκης (Θωμάς) Γιαννέλος
Γραμματέας: Αλεξάνδρα Κουγιώνη
Ταμίας: Μαρία Ζαρωτιάδη
Μέλος: Μαρία Χαδιώ
Μέλος: Αναστασία Χαριζάνου
Μέλος: Ειρήνη Αλατζή
Αναπλ/τικό Μέλος: Ειρήνη Παπαστεργίου

Εξελεγκτική Επιτροπή
Τακτικά μέλη: Ιωάννα Γκουτνούδη, Νατάσσα Τσιρίκα, Χριστίνα Μπελαούσωφ Ζιώγα
Αναπληρωματικά μέλη: Σύλβια Αγραφιώτη, Όλγα Μασλαρινού

————————-
ΣΤΟΧΟΣ ΝΕΟΥ Δ.Σ.
Στόχος του νέου Δ.Σ. του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας είναι να δημιουργήσουμε τις συνθήκες αυτές, όπου όλοι μαζί, εκπαιδευτικοί, γονείς, μαθητές ως μια ομάδα, θα δουλέψουμε για την καλύτερη λειτουργία του σχολείου!
Σ’ αυτή την προσπάθεια κανένας, όσο καλές προθέσεις και αν έχει, δεν μπορεί να ανταπεξέλθει, παρά μόνο, αν συνεργαστούμε όλοι μαζί!

Ως Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, θα βρισκόμαστε πάντα δίπλα στα παιδιά μας, για να αντιμετωπίσουμε οτιδήποτε χρειαστεί. Όμως, δεν αρκεί μόνο αυτό. Είναι ιδιαίτερα σημαντική και κρίσιμη η ενεργή συμμετοχή, συμπαράσταση και υποστήριξη όλων των γονέων. Στην κρίσιμη περίοδο, την οποία διανύουμε είναι ζωτικής σημασίας οι γονείς να είμαστε ενημερωμένοι για το τι συμβαίνει στο σχολείο, καθώς και να είμαστε κοντά στα παιδιά μας.

Το σχολείο, μας χρειάζεται ΟΛΟΥΣ!

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας και παρακαλούμε να μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τυχόν διευκρινήσεις και προτάσεις.
Δ.Σ. συλλόγου γονέων και κηδεμόνων 1ου Γυμνασίου Μίκρας

Για την καλύτερη δυνατή επικοινωνία, μεταξύ του Δ.Σ. και των μελών του συλλόγου μας,
Παρακαλούμε να σταλούν τα αντίστοιχα στοιχεία στο email του συλλόγου: sgk1gymnasiotrilofos@gmail.com

 Ονοματεπώνυμο μαθητή | Tμήμα
 Ονοματεπώνυμο μητέρας | Email | Τηλέφωνο | Επάγγελμα
 Ονοματεπώνυμο πατέρα | Email | Τηλέφωνο | Επάγγελμα

Όποιος γονιός επιθυμεί και μπορεί να συμμετέχει ενεργά σε διάφορες ανάγκες και ενέργειες του συλλόγου, μην διστάσει να μας ενημερώσει.

Ευχαριστούμε,
Δ.Σ. Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 1ου Γυμνασίου Μίκρας