Αρχική » Ανακοινώσεις » Πρακτικό επιλογής ταξιδιωτικού πρακτορείου για την εκδρομή της Γ” Γυμνασίου στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Αποτέλεσμα εικόνας για Γιάννενα

Πράξη 3η

Στη Σίνδο και στο γραφείο του 1ου Γυμνασίου Εχεδώρου, σήμερα Τρίτη 27/11/2018 και ώρα 12.00 μ. ανοίχτηκαν οι προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων για τη σχολική εκδρομή (στα πλαίσια περιβαλλοντικού προγράμματος) της Γ΄ Γυμνασίου στα Γιάννενα, παρουσία του Διευθυντή, κ. Μπαμπάτσικου Χρήστου, του υποδιευθυντή κ. Χαρισόπουλου Χρήστου, των συνοδών καθηγητών κ. Αξιμιώτου Θωμαής και Ρουμελιώτη Ιορδάνη, των εκπροσώπων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Γεωργιτσόπουλου Νανάς και Αλεξανδρίδου Δήμητρας, των εκπροσώπων του δεκαπενταμελούς μαθητικού συμβουλίου, Μελά Βασίλειου, μαθητή της Γ’ τάξης και Χουίδου Δήμητρας, μαθήτριας της Γ’ τάξης, καθώς και της εκπροσώπου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Σκεύης Ελισάβετ.

Οι προαναφερθέντες εξέτασαν τις προσφορές από τα εξής πρακτορεία: 1. Polizas Travel, 2. Byron Tours, 3. Zorpidis Travel, 4. Herodotus, 5. Ψωμιάδης Travel, 6. Dromeas tour operator, 7. Grecos travel.

Οι προαναφερθέντες προέκριναν την προσφορά του Byron Tours, καθώς υπήρχε η καλύτερη σχέση τιμής και ποιότητας υπηρεσιών (παροχή του πιο κατάλληλου λεωφορείου), αλλά και η επί σειρά ετών συνεργασία και εμπειρία στην μετακίνηση μαθητών του σχολείου μας.

Κατά συνέπεια, απέρριψαν τις υπόλοιπες προσφορές ομόφωνα.

Για τον λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται ως εξής:

Ο Διευθυντής                                                  Η επιτροπή

Χαρισόπουλος Χρήστος

Ρουμελιώτης Ιορδάνης

Μπαμπάτσικος Χρήστος                                                     Αξιμιώτου Θωμαή

Δρ. Βιοχημείας                                                              Σκεύη Ελισάβετ

Μελάς Βασίλειος

Χουίδου Δήμητρα