ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ Γ΄ ΤΑΞΗΣ

Ιούν 20232

643

Την τελευταία ημέρα των μαθημάτων οργανώθηκε ένα “ανοργάνωτο” πάρτυ προς τιμήν της Γ΄ Τάξης. Τα παιδιά ετοίμασαν ένα όμορφο βιντεάκι με δικές τους στιγμές το οποίο παρακολούθησαν οι μαθητές των άλλων δύο τάξεων, είχαν ελεύθερο χρόνο για να βρεθούν μόνα τους και χωρίς “έλεγχο” στην αίθουσά τους και φωτογραφήθηκαν με τους καθηγητές τους.

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων τους μοίρασε ένα ωραίο αναμνηστικό δώρο και ο Σύλλογος Διδασκόντων καθώς και  ο Διευθυντής τον ευχαριστούν πολύ γι’  αυτό.

2 5 1

Ο Διευθυντής του σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχονται στα παιδιά κάθε επιτυχία στην υπόλοιπη μαθητική τους ζωή και κάθε ευτυχία για την υπόλοιπη ζωή τους.

ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ 3 ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ 2ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ 4

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ Γ΄ ΤΑΞΗΣ

Σαν σήμερα

29/3/1896: Ο Σπύρος Λούης ο πρώτος Έλληνας Ολυμπιονίκης στο μαραθώνιο των πρώτων σύγχρονων Ολυμπιακών Αγώνων.
Ο Λούης έτρεξε τον μαραθώνιο σε χρόνο 2 ώρες, 58 λεπτά και 50 δεύτερα.