Ολοκλήρωση εξετάσεων -΄Εκδοση αποτελεσμάτων .

Οι προαγωγικές  και απολυτήριες εξετάσεις ολοκληρώθηκαν με επιτυχία .

Ευχαριστούμε τους μαθητές μας για τη συνέπεια , τη συνεργασία  και το υψηλό αίσθημα ευθύνης που επέδειξαν.

Συγχαίρουμε τους γονείς των μαθητών μας που μοιράστηκαν τις αγωνίες των παιδιών τους , που τα στήριξαν για να πετύχουν τους στόχους τους , που τα βοηθούν να κρατάνε ζωντανά τα όνειρα ,  τις ελπίδες και τις προσδοκίες τους.

Ευχαριστούμε ,ιδιαίτερα , το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων  για τη γόνιμη συνεργασία μας αλλά και για την εμπιστοσύνη που μας περιβάλλει.

Τέλος ,  σας γνωρίζουμε τα παρακάτω:

1.Τα αποτελέσματα θα εκδοθούν την Παρασκευή 19/06/2015.

2. Οι έλεγχοι επίδοσης  των μαθητών θα δίνονται  από τη Δευτέρα 22/06/2015. Σχετική ανακοίνωση  υπάρχει στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

3. Οι εκλογές για την ανάδειξη νέου διευθυντή στο σχολείο μας , σύμφωνα με τις διατάξεις του ν. 4327/2015 , θα διενεργηθούν την Παρασκευή 19/06/2015.

Μοναδικός υποψήφιος είναι ο νυν διευθυντής  Σπύρος  Νούσης.

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΕΙΟ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.