ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΟ 27 ΕΩΣ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014.

Στην Πάργα και στο γραφείο του Δεσκείου Γυμνασίου σήμερα, 17/03/2014, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00, συνήλθε σε συνεδρίαση η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών για την εκδρομή της Γ΄  τάξης στην Θεσσαλονίκη από 27-28/03/2014 σύμφωνα με την υπ’ αριθμόν  5/3-03-14 απόφαση του διευθυντή του Γυμνασίου.

Αρχικά η επιτροπή άνοιξε τις προσφορές και συνέταξε τον πίνακα 1.

Στη συνέχεια μελέτησε τις προσφορές και αποφάσισε:

1)    Να επιλέξει ξενοδοχείο 4* (τεσσάρων) αστέρων αφού η διαφορά τιμής μεταξύ των ξενοδοχείων 3* και 4* είναι μικρή σε αντίθεση με το ξενοδοχείο 5* που η διαφορά είναι αρκετά μεγάλη .Έτσι επιλέγεται τελικά το πρακτορείο BOUTASTOURSμε διαμονή στο ξενοδοχείο CAPSIS.

Μετά τα παραπάνω λύνεται η συνεδρίαση και υπογράφεται το πρακτικό.

Ο Δ/ντης                                                      Τα μέλη

Τιμή κατά άτομο 42,62 ευρώ

1670 ευρώ

1790 ευρώ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το πρακτορείο SKARPOSTOURS προσφέρει το GRANDHOTELPALLAS με ημιδιατροφή στα 55 ευρώ κατά άτομο. (συνολική τιμή 2310 ευρώ)

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ-ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.