ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

Το σχολείο μας…!!

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Κ. ΜΑΝΙΤΑΡΑ

Ιούλ 201131

Μετά από   τέσσερα  περίπου χρόνια  που υπήρξα Διευθυντής του Γυμνασίου Νέας Κίου και με τη λήξη της θητείας μου,  νοιώθω την ανάγκη να αποχαιρετήσω τους μαθητές, τους εκπαιδευτικούς, τους γονείς και όλους τους ανθρώπους με τους οποίους μαζί πορευτήκαμε  τόσο στα εύκολα όσο και στα  δύσκολα.

Θέλω να ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου, τους συνεργάτες μου εκπαιδευτικούς  με τους οποίους αγωνιστήκαμε εντός και εκτός σχολείου, όλο αυτό το διάστημα με άοκνες προσπάθειες που κατέβαλε ο καθένας από τη θέση που κατείχε. Οι προσπάθειες είχαν ως στόχο το σχολείο μας να είναι ένα από τα καλύτερα του Νομού Αργολίδας.  Πιστεύω  ότι  έχουμε  πετύχει!

Τέλος, ευχαριστώ για την συνεργασία και συμπαράσταση, το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων, τις τοπικές Δημοτικές Αρχές, τον Εφημέριο της Νέας Κίου πατέρα Δημοσθένη Γάτσιο, τον τέως Δήμαρχο κ. Γεώργιο Μανινή και ολόκληρη την τοπική κοινωνία της Νέας Κίου.

Εύχομαι σε όλους  δύναμη, υγεία, χαρά και προκοπή.

Κωνσταντίνος  Μανιταράς

Μαθηματικός

από κάτω από: ΕΙΔΗΣΕΙΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Κ. ΜΑΝΙΤΑΡΑ

Τα σχόλια είναι κλειστά.