ΣΧΟΛ.ΕΤΟΣ 2015-2016

Το Blog του σχολείου μας σχεδιάστηκε και ενημερώθηκε για πρώτη φορά  το σχολικό  έτος 2015-2016 από την Υποδιευθύντρια του σχολείου μας  κυρία Αγγελή Ελένη  κλ.ΠΕ19 . Η Υποδιευθύντρια  ευχαριστεί θερμά τους συναδέλφους   που βοήθησαν στη συλλογή  του υλικού  : Κρητικού Ελισάβετ κλ. ΠΕ02.50 (που είχε την επιμέλεια των κειμένων  για την ιστορία ,τα χωριά και τα μνημεία της Νάξου), Λυκουροπούλου Δέσποινα κλ.ΠΕ06, Καρούση Χρήστο κλ. ΠΕ02, Καλέση Στέργιο κλ.ΠΕ03 , Αργυροπούλου Δήμητρα  κλ.ΠΕ06  ,Μαγκανάρη Κυριακή κλ. ΠΕ15, Δούμουρα Ανδρέα κλ. ΠΕ17  και Βίσκα Αικατερίνη κλ.ΠΕ02  . Επίσης , τη γραμματέα του σχολείου μας  Λεβογιάννη Αρετή και την Κρητικού Ελισάβετ     για τις φωτογραφίες που  έθεσαν στη διάθεση μας.