Ενημερώνουμε όλους τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς του σχολείου, προκειμένου να συμμετάσχουν απόψε στον Α΄ κύκλο διαδικτυακών συναντήσεων του ΚΕΣΥ Νάξου.

Το θέμα των δύο διαδικτυακών συναντήσεων του Α΄ κύκλου είναι: «Από την έγκαιρη ανίχνευση των εκπαιδευτικών – ψυχοκοινωνικών δυσκολιών – αναγκών …στην αξιολόγησή τους από το ΚΕΣΥ» (Τετάρτη 24 Μαρτίου 2021, ώρα έναρξης: 18.30΄). Θα ακολουθήσει και Β΄ κύκλος με θέμα την υποστήριξη των μαθητών και ζητήματα που ενδεχομένως τεθούν από τους συμμετέχοντες εκπαιδευτικούς και γονείς.

Η δράση απευθύνεται σε όλους τους εκπαιδευτικούς και όλους τους γονείς, όχι μόνο στους γονείς μαθητών με γνωμάτευση.

Η σύνδεση με την αίθουσα τηλεδιάσκεψης θα γίνει από τη διεύθυνση: