ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΩΝ στο 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Αγαπητοί Γονείς και Μαθητές, διανύουμε μια περίοδο πρωτόγνωρη και δύσκολη για όλους μας καθώς καλούμαστε να προσαρμοστούμε στις νέες συνθήκες καθημερινότητας που προέκυψαν λόγω της πανδημίας του Covid-19. Θέλοντας να διατηρήσουμε την επικοινωνία με όσους από εσάς συνεργαζόμασταν και πριν αλλά να έρθουμε σε επαφή και με άλλους γονείς και παιδιά του σχολείου μας, φροντίζουμε για την παροχή Συμβουλευτικών και Υποστηρικτικών υπηρεσιών απο τα μέλη της ΕΔΕΑΥ (Επιτροπή Διεπιστημονικής Εκπαιδευτικής Αξιολόγησης και Υποστήριξης) του σχολείου.

Ενημερώνουμε τους γονείς των μαθητών του 1ου Γυμνασίου Νάξου ότι κάθε Δευτέρα 9-12 π.μ. και Παρασκευή 9-11 π.μ. θα βρίσκονται στο σχολείο η Ψυχολόγος και η Κοινωνική Λειτουργός προκειμένου να παρέχουν, τηλεφωνικά, κάθε δυνατή συμβουλευτική υποστήριξη.

Ττηλέφωνα σχολείου: 2285022281 και 24223