ΠΡΑΞΗ 4η

Σήμερα Παρασκευή 15 Φεβρουαρίου 2019 στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Γυμνασίου Νάξου συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με την υπ’ αριθ. 3/14-02-2019 πράξη του Διευθυντή με θέμα: «Αξιολόγηση και επιλογή προσφορών για τη διοργάνωση της εκπαιδευτικής επίσκεψης στα πλαίσια υλοποίησης προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων του Σχολείου, στην Αθήνα».

Η επιτροπή αποτελούμενη απο τον Διευθυντή ως πρόεδρο, δύο εκπροσώπους  του συλλόγου εκπαιδευτικών του σχολείου εκ των οποίων ο ένας είναι αρχηγός και ο άλλος συνοδός της εκδρομής, τον πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και τoν πρόεδρο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου, έκανε δεκτή τη προσφορά από το ταξιδιωτικό γραφείο “Μelemis Travel”,  κατόπιν εξέτασης των κάτωθι προσφορών.

1. ΑΤHolidays
  2. online Ηolidays.gr
  3. Melemis travel
  4. Mattheostours TRAVEL& TOURISM AGENCY
  5. Προορισμός TRAVEL & TOURISM

Και αφού έλαβε υπόψη της

1. την προκήρυξη της εκδρομής
  2. το αναλυτικό πρόγραμμα και
  3. την υπ’ αριθμ. ΥΑ 33120/ΓΔ4/28‐02‐2017, εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας (ΦΕΚ 681/Β/06-03-2017)

κατέληξε στην προσφορά του γραφείου Melemis travel, ως πλέον συμφέρουσα από αυτές που ανταποκρίνονται στην προκήρυξη.  Δικαίωμα ένστασης εντός  τριών (3) ημερών από την κοινοποίηση του παρόντος πρακτικού (ηλεκτρονικά στη διεύθυνση:mail@1gym-naxou.kyk.sch.gr).

Όλες οι προσφορές έχουν αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

Ο   Δ Ι Ε Υ Θ Υ Ν Τ Η Σ

ΦΟΥΤΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ