Η Διεύθυνση, οι εκπαιδευτικοί, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και οι μαθητές-τριες του Γυμνασίου Μεγάλης Παναγίας θα θέλαμε να εκφράσουμε τις πιο θερμές ευχαριστίες μας στο Ίδρυμα Μποδοσάκη για τη δωρεά εξοπλισμού των εργαστηρίων Φυσικών Επιστημών και Πληροφορικής του σχολείου μας.
Η εν λόγω δωρεά περιλαμβάνει 5 σύγχρονους Η/Υ, οθόνες και περιφερειακές συσκευές (πληκτρολόγια, ποντίκια Η/Υ). για το εργαστήριο Πληροφορικής, καθώς και πλήθος οργάνων και εποπτικών μέσων για το Εργαστήριο Φυσικών Επιστημών. Παραθέτουμε την ευχαριστήρια επιστολή προς το Ίδρυμα Μποδοσάκη :
Ανοίξτε την επιστολή εδώ.