Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Λειτουργία Σχολείου κατά τους θερινούς μήνες

Λειτουργία Σχολείου κατά τους θερινούς μήνες

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο κατά τους θερινούς μήνες θα είναι ανοικτό κάθε Δευτερα και ώρες 08:30-12:30 για την εξυπηρέτηση του κοινού. Παρακαλούνται γονείς και μαθητές να ενημερώνονται από την ιστοσελίδα του σχολείου για όλα τα θέματα του σχολείου.Υπενθυμίζουμε ότι έως 2 Ιουλίου 2020 οι μαθητές που απολυθήκαν θα πρέπει να κάνουν μονοί τους ηλεκτρονικά την εγγραφή τους στο Λύκειο βάσει των οδηγιών που τους έχουν δοθεί.