Το “Ίδρυμα Μποδοσάκη” έστειλε τον… “Άγιο Βασίλη” στο Σχολείο μας!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Το Μουσικό Σχολείο Καστοριάς με πολλή χαρά αποδέχτηκε την προσφορά μουσικών οργάνων από το «Ίδρυμα Μποδοσάκη». Σας είμαστε βαθύτατα ευγνώμονες για την ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας και για την ευαισθησία που δείξατε απέναντι στο νεοσύστατο Μουσικό Σχολείο μας, το οποίο δεν είναι ακόμη κατάλληλα εξοπλισμένο. Το Σχολείο μας είναι ένα κύτταρο Πολιτισμού, Τέχνης και Παράδοσης στην ακριτική Καστοριά και τα μουσικά όργανα που μας δωρίσατε θα μας βοηθήσουν στο καθημερινό μάθημα αλλά και στις εμφανίσεις μας και τις συμμετοχές μας στις συναυλίες και τις συναντήσεις Μουσικών Σχολείων εντός και εκτός του νομού μας.

Ευχόμαστε κάθε επιτυχία στο έργο σας και ευόδωση όλων των σκοπών του ιδρύματος για το κοινό καλό!

Χρόνια πολλά και χαρούμενο το 2020!

Η Διευθύντρια του Μουσικού Σχολείου Καστοριάς

Βαρβάρα Μπελερή