ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

«Εκπαιδευτικές επιλογές μετά το Γυμνάσιο»

| 0 σχόλια

Αγαπητοί γονείς και μαθητές της Γ΄τάξης, σας μεταφέρουμε μήνυμα από το τμήμα Συμβουλευτικής Υποστήριξης στον επαγγελματικό Προσανατολισμό και σας ενημερώνουμε ότι:

«Το Κέντρο Εκπαιδευτικής και Συμβουλευτικής Υποστήριξης (Κ.Ε.Σ.Υ.) Καστοριάς – “τομέας Συμβουλευτικής Υποστήριξης στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό”, στο πλαίσιο των ετήσιων ενημερώσεων του, θα πραγματοποιήσει παρουσίαση με θέμα: «Εκπαιδευτικές επιλογές μετά το Γυμνάσιο».
Η παρουσίαση απευθύνεται στους μαθητές-γονείς της Γ’ Γυμνασίου και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 03-6-2020 στις 17.45 στον σύνδεσμο: https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/mkousta

Σε περίπτωση που κάποιοι μαθητές δεν θα μπορέσουν να την παρακολουθήσουν, αυτή θα επαναληφθεί σε μέρα και ώρα που θα σας κοινοποιηθεί μέσω του σχολείου σας.
Ζέζος Γρηγόριος – Τσακνάκης Χρήστος»

η δ/ντρια του Γυμνασίου
Γλυκερία Π. Κοτσάνη