Ιούν 25 2014

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2013-3014

Κάτω από: ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Τις δραστηριότητες και τα προγράμματα που παρουσιάστηκαν κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς που πέρασε, παρουσίασαν χθες το βράδυ οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του γυμνασίου Μεσαγρού. Δραστηριότητες και προγράμματα που θα ζήλευαν αντίστοιχα κεντρικά σχολεία αστικών πόλεων, οι μαθητές του γυμνασίου Μεσαγρού τα βίωσαν αποκτώντας πολύτιμη γνώση και εμπειρίες. Το πρόγραμμα ζωντανό, όπως και οι μαθητές που το παρουσίασαν, γεμάτο από φρέσκες ιδέες, επικοινωνιακό αλλά και ουσιαστικό. Δοσμένο μέσα από μια σύγχρονη οπτική ματιά, και με θεματολογία άριστα επεξεργασμένη. Οι δράσεις της σχολικής χρονιάς παρουσιάστηκαν μέσα από εικόνες και μουσική, πλαισιωμένα από μοντέρνα χορευτικά που έδωσαν δυναμική στη γιορτή.