ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Αγαπητοί γονείς, καλημέρα!

Εύχομαι πρώτα απ’ όλα υγεία σε εσάς και στις οικογένειες σας.

Θα ήθελα να σας ενημερώσω για το θέμα της εξ αποστάσεως διδασκαλίας.

Πρώτο βήμα είναι να δημιουργήσετε λογαριασμό ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τα παιδιά σας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (ΠΣΔ).Πληροφορίες και οδηγίες  θα βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου.

Αφού γίνει αυτό, θα υπάρξει νέα ενημέρωση. Μέχρι τότε  τα παιδιά σας να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του γυμνασίου και να διαβάζουν τα email τους σε καθημερινή βάση.

Ο δ/ντής

Τσαντίλας  Σωτήριος