ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΤΕΥΝΑΣ                                   Μεγαλοχώρι: 24/01/2019

& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ                                                                  Αρ.Πρωτ.:  8

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Ταχ. Δ/νση: ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Τηλέφωνο/FAX: 24310-55436

e-mail: mail@gym-megal.tri.sch.gr

ΘΕΜΑ : «Προκήρυξη διαγωνισμού εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών  του Γυμνασίου Μεγαλοχωρίου στο Μεταξοχώρι Αγιάς και τη Λάρισα».

Το Γυμνάσιο Μεγαλοχωρίου, έχοντας υπόψη την με αριθμό 33120/ΓΔ4/6-3-2017 (ΦΕΚ 681τ.Β΄) απόφαση του ΥΠ.Π.Ε.Θ., προκηρύσσει διαγωνισμό εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πραγματοποίηση ημερήσιας Εκπαιδευτικής Επίσκεψης στο Μεταξοχώρι Αγιάς και τη Λάρισα.

Η Εκδρομή θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 7 Φεβρουαρίου 2019, με ώρα αναχώρησης 08:00 και επιστροφής 17:00. Ο προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων μαθητών είναι  εικοσιοκτώ (28), με τρεις (3) συνοδούς καθηγητές.

1) Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο.

2) Ασφάλιση ευθύνης: μαθητών, συνοδών.

Οι προσφορές θα είναι κλειστές και θα κατατίθενται στο σχολείο μας μέχρι και την Παρασκευή, 25-1-2019, και ώρα 12:00 π.μ. Μαζί με την προσφορά πρέπει να κατατίθεται και Υπεύθυνη Δήλωση κατοχής ειδικού σήματος λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Το πρόγραμμα της εκδρομής είναι όπως παρακάτω :

Πέμπτη, 7 Φεβρουαρίου

1. 8.00: Αναχώρηση από τον χώρο του Γυμνασίου Μεγαλοχωρίου για Μεταξοχώρι Αγιάς, άφιξη στα ΓΑΚ και παρακολούθηση εκπαιδευτικού προγράμματος.
  2. 13.30: Αναχώρηση από Μεταξοχώρι για το κέντρο της Λάρισας. Ξενάγηση και φαγητό.
  • 17.00  Επιστροφή στον χώρο του σχολείου
Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.