ΧΡΥΣΟΠΡΑΣΙΝΟ ΦΥΛΛΟ:ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

ΘΕΜΑ  «ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ»

ΙΚΑ: Τα βιβλιάρια του Ι.Κ.Α-Ο.Π.Α.Δ.-Τ.Υ.Δ.Κ.Υ-Ν.Π.Δ.Δ. θα τα πάει ο διευθυντής στο ΙΚΑ. Απαραίτητα έγγραφα  βιβλιάριο και ταυτότητα παιδιού.

ΟΓΑ: Τα βιβλιάρια του ΟΓΑ θα τα πάνε οι γονείς-κηδεμόνες στο ΚΕΠ Μεγαλοχωρίου. Απαραίτητα έγγραφα:

1.Φωτοτυπία ταυτότητας γονέα-κηδεμόνα,

1. Φωτοτυπία ταυτότητας μαθητή
  2. Αν υπάρχει ασφαλιστική ικανότητα (αυτό θα διαπιστωθεί από τους γονείς στο ΚΕΠ)

Ο.Α.Ε.Ε (πρώην Τ.Ε.Β.Ε): θα πρέπει πρώτα να γίνει θεώρηση του βιβλιαρίου υγείας για το έτος 2019 και μετά θα κλείσουν οι γονείς ραντεβού στο τηλέφωνο 2431075133 (πρέπει να υπάρχει και ταυτότητα του παιδιού)

*Παρακαλούμε μέχρι την Παρασκευή 23/11/2018 να μας ενημερώσετε πόσα άτομα (μαζί με το παιδί που φιλοξενείται)  θα παρευρεθείτε στην ταβέρνα «Μπαρμπανικόλας» την Πέμπτη 29/11/2018.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ

ΤΣΑΝΤΊΛΑΣ ΣΩΤΉΡΙΟΣ

Κατηγορίες: Γενικά, Σχολικό έτος 2018-2019, Χρυσοπράσινο φύλλο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.