ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ-ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους γονείς-κηδεμόνες των μαθητριών/μαθητών του Γυμνασίου Μεγαλοχωρίου Τρικάλων, ότι για το σχολικό έτος 2017-2018 η Ενισχυτική Διδασκαλία μαθητών Γυμνασίου περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Η υποβολή της αίτησης-δήλωσης του γονέα-κηδεμόνα, για την συμμετοχή του παιδιού του (μαθήτριας/μαθητή) στα μαθήματα της  Ενισχυτικής Διδασκαλίας, λήγει την: Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2017.

Την αίτηση-δήλωση λαμβάνει ο γονέας-κηδεμόνας από το Σχολείο, όπου αφού ενημερωθεί, την συμπληρώνει και υπογράφοντας την καταθέτει έως την προαναφερόμενη ημερομηνία. Επίσης, για διευκόλυνση της διαδικασίας, η αίτηση-δήλωση έχει αναρτηθεί και στην επίσημη ιστοσελίδα του Σχολείου.

Μεγαλοχώρι  23-10-2017

Ο   Διευθυντής

Κων/νος   Γούλας

ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.