Συγχαρητήρια για την απόκτηση πιστοποιητικού γλωσσομάθειας στην γερμανική γλώσσα

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Μεγαλοχωρίου κύριος Σωτήρης Τσαντίλας, η καθηγήτρια των γερμανικών κυρία Ρίτα Ρουσιαμάνη και ο σύλλογος καθηγητών του Γυμνασίου Μεγαλοχωρίου συγχαίρουν τους μαθητές του σχολείου τους, Αποστόλη Γεωργούλα, Βέτα Καρακάξα, Αλέξανδρο Καρά και Απόστολο Καρά για την επιτυχία τους στις εξετάσεις Μαϊου 2015 Α΄ Επίπεδο στην γερμανική γλώσσα, του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας, για το οποίο προετοιμάστηκαν με το πρόγραμμα Αγωγής Σταδιοδρομίας στο Γυμνάσιο Μεγαλοχωρίου.

Αρωγός στην προσπάθειά τους αυτή στάθηκε ο εκδοτικός οίκος βιβλίων Χρήστος Καραμπάτος και Hueber Hellas που στήριξε τους μαθητές προσφέροντάς τους την διδακτική ύλη προετοιμασίας με σημαντική έκπτωση.

IMG_2174 IMG_2175 IMG_2176 IMG_2177 IMG_2179

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.