Ευχαριστήρια Επιστολή προς τον Δήμαρχο Σερρών

ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΕΥΚΩΝΑ

Ευχαριστήρια επιστολή

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Λευκώνα ευχαριστεί  τον Δήμαρχο κ. Π. Αγγελίδη Πέτρο και τον Αντιδήμαρχο                 κ. Μερετούδη Δημήτρη για την πολύτιμη συνεργασία τους προκειμένου να έλθουν εις πέρας οι εργασίες για την άμεση αντικατάσταση 10 σωμάτων καλοριφέρ σε αίθουσες του σχολικού κτιρίου.

Είναι σημαντικό στην δύσκολη περίοδο που διανύουμε όλοι μας να έχουμε τέτοιους συμπαραστάτες στο σχολείο μας , άμεσα ανταποκρινόμενους στα προβλήματα που προκύπτουν.

Τόσο άμεσες ενέργειες και αποτελεσματικές τιμούν εσάς και τον θεσμό που υπηρετείτε.

Με τιμή

το