Δύο Χρόνια Blogging!

Πριν 2 χρόνια, στις 21 Νοεμβρίου του 2008, αναρτήθηκε το πρώτο κείμενο στο ιστολόγιο του σχολείου μας. Εμείς οι μαθήτριες, Φανή και Μαρίνα,  της Γ’ τάξης σήμερα, με μεγάλη χαρά τότε δεχτήκαμε να αναλάβουμε την ενημέρωση του Ιστολόγιου και το ίδιο συνεχίζουμε μέχρι και σήμερα. Ακόμη αναρωτιόμαστε πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός! Μέσα από το ιστολόγιο είχαμε την ευκαιρία να σας πληροφορούμε για όλες τις δραστηριότητες που αφορούν στο σχολείο μας και έγιναν το χρονικό διάστημα των 2 ετών. Είμαστε συγκινημένες αλλά παράλληλα και χαρούμενες γιατί μπορεί σιγά-σιγά να τελειώνει η πορεία μας σαν «blogers» όμως, ξέρουμε ότι κάναμε αρκετά καλή δουλειά και θα συνεχίσουμε μέχρι το τέλος της φετινής σχολικής χρονιάς.
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!