12 Ιούν 2013

Συντάκτης: Αρετή Κάρκου | Κάτω από: Εκδηλώσεις- Γιορτές

afisaπροσκληση

Δελτίο Τύπου
Το Γυμνάσιο Κορησού Καστοριάς και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνουν για τη λήξη των μαθημάτων καλοκαιρινή γιορτή το Σάββατο, 15 Ιούνη 2013 και ώρα 8.00 μ.μ. στην αυλή του σχολείου. Θα γίνει απολογισμός των εκπαιδευτικών προγραμμάτων, θα παρουσιαστεί χορευτικό πρόγραμμα από τους μαθητές του σχολείου και θα ακολουθήσει ο αποχαιρετισμός των μαθητών της Γ΄ τάξης. Η γιορτή θα κλείσει με ψυχαγωγικό πρόγραμμα.

3 σχόλια προς “Καλοκαιρινή γιορτή στο Γυμνάσιο Κορησού (15-6-2013) Δελτίο Τύπου-Αφίσα-Πρόσκληση”

1. lazaros egglezos είπε:

Καλή σταδιοδρομία στά παιδιά στό λύκειο συγχαρητήρια στούς καθηγητές τους καλό καλοκαίρι

2. Τσουμαροπούλου Μαρία είπε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

3. Νίκη Σαλπαδήμου είπε:

Καλή πρόοδο σε όλους τους μαθητές και κυρίως σ’ αυτούς που θα πάνε στο Λύκειο. Συγχαρητήρια στους συντελεστές του Γυμνασίου, που προσφέρουν εκτός από γνώση και μέσα από την ψυχή τους με αυτές τις εκδηλώσεις. Δείχνουν ότι το Σχολείο είναι ανοιχτό στην κοινωνία και οι μαθητές τους προετοιμάζονται να ζήσουν αρμονικά μέσα σ’ αυτή. Θα ήθελα να ήμουν μαζί σας.